RePEc (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Your changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Base path
de: Basispfad

en: Abstract
de: Zusammenfassung

en: Series
de: Datenreihe

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Provider name
de: Name des Anbieters
