RePEc (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Your changes have been saved.
es: Sus cambios se han guardado.

en: Base path
es: Ruta base

en: Abstract
es: Resumen

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Provider name
es: Nombre del proveedor
