RePEc (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Base path
gl: Ruta base

en: Abstract
gl: Abstracto

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Provider name
gl: Nome do proveedor
