RePEc (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Base path
id: Jalur dasar

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web

en: Provider name
id: Nama penyedia
