RePEc (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Abstract
fa: چکیده

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
