RePEc (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram guardadas.

en: Base path
pt: Caminho base

en: Abstract
pt: Abstrato

en: Series
pt: Séries

en: About
pt: Sobre

en: Provider name
pt: Nome do fornecedor
