RePEc (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Base path
ru: Базовый путь

en: Abstract
ru: Абстрактный

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Provider name
ru: Название поставщика
