RePEc (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby
