RePEc (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web
