Replace content (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
