Replace content (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Create @name
eu: Sortu @name
