Replace content (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Create @name
oc: Crear @name
