Replace content (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Node type
ro: Tip nod

en: Revert
ro: Revenire

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Create @name
ro: Creează @name

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ro: Nu aveți niciun tip de conținut creat încă. Mergeți la <a href="@create_content">pagina de creare a tipurilor de conținut</a> pentru a adăuga un tip nou de conținut.

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: @langname revisions for %title
ro: Revizii în @langname pentru %title

en: Set as current revision
ro: Setează ca revizie curentă
