Replication (8.x-1.0-beta23) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Session ID
de: Session-ID

en: Replication
de: Replikation

en: 2 hours
de: 2 Stunden

en: 4 hours
de: 4 Stunden

en: Do you really want to continue?
de: Möchten Sie wirklich fortfahren?

en: Start time
de: Startzeit

en: End time
de: Endzeit
