Replication (8.x-1.0-beta23) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Filter parameters
es: Parámetros de filtrado

en: 2 hours
es: 2 horas

en: 4 hours
es: 4 horas

en: ok
es: correcto

en: Do you really want to continue?
es: ¿De verdad desea continuar?

en: Start time
es: Hora de inicio
