Replication (8.x-1.0-beta23) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Session ID
et: Seansi ID

en: ok
et: olgu
