Replication (8.x-1.0-beta23) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: Do you really want to continue?
nl: Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Start time
nl: Vanaf

en: End time
nl: Tot
