Replication (8.x-1.0-beta23) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: 4 hours
pt: 4 horas

en: Start time
pt: Hora de início

en: End time
pt: Hora de fim
