Replication (8.x-1.0-beta23) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: ok
tr: tamam

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı
