Replication (8.x-1.0-beta24) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: ID
fa: شناسه

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: ok
fa: قبول
