Replication (8.x-1.0-beta24) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Session ID
sk: ID session

en: Filter parameters
sk: Parametre filtra

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: ok
sk: OK

en: Do you really want to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?
