Replication (8.x-1.0-beta24) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Start time
sv: Starttid

en: End time
sv: Sluttid
