Replication (8.x-1.0-beta24) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: ID
vi: Mã

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: 2 hours
vi: 2 giờ

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
