Replication (8.x-1.0-beta24) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Revision ID
be: ID версіі

en: ok
be: так
