Reporter (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Example
da: Eksempel

en: Machine Name
da: Maskinnavn
