Reporter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Custom
hu: Egyéni

en: Example
hu: Példa

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Reporter
hu: Riporter

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
