Reporter (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Example
ja: 例

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Machine Name
ja: システム内部名称
