Reporter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne

en: Example
pl: Przykład

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
