Reporter (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Custom
ro: Personalizat

en: Example
ro: Exemplu

en: Link URL
ro: URL Link

en: Machine Name
ro: Nume mașină
