Reporter (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная

en: Example
ru: Пример

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Machine Name
ru: Машинное имя
