Reporter (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Custom
tr: Özel

en: Example
tr: Örnek

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Machine Name
tr: Makine Adı
