Reporter (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Machine Name
ca: Nom màquina
