Reporter (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Link URL
el: URL συνδέσμου
