Reporter (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Link URL
lt: Nuoroda
