Reporter (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Example
lv: Piemērs

en: Link URL
lv: Saites URL
