Reporter (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Custom
sk: Vlastná

en: Example
sk: Príklad

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Machine Name
sk: Strojový názov
