Reporter (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Example
vi: Ví dụ

en: Link URL
vi: URL của liên kết

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
