Reporting API (2.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称
