Reporting API (2.1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Date
ast: Data

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Location
ast: Llugar
