Reporting API (2.1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Date
be: Дата

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Machine name
be: Машынная назва
