Reporting API (2.1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Date
bs: Datum

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Location
bs: Lokacija
