Reporting API (2.1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Location
da: Lokation

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn
