Reporting API (2.1.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
