Reporting API (2.1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Location
fi: Sijainti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
