Reporting API (2.1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Date
hr: Datum

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Location
hr: Lokacija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
