Reporting API (2.1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
