Reporting API (2.1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Date
jv: Tanggal

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Location
jv: Lokasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
