Reporting API (2.1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Date
ka: თარიღი

en: Label
ka: სათაური

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
