Reporting API (2.1.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Date
ms: Tarikh

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Location
ms: Lokasi

en: Machine name
ms: Nama mesin
