Reporting API (2.1.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
